• banner

Kontakt

Usługi weterynaryjne w Krzepicach

Nasi pacjenci mają zapewnione: kompleksową diagnostykę, leczenie i profilaktykę oraz przede wszystkim profesjonalną opiekę weterynarza. Ofertę naszej kliniki weterynaryjnej kierujemy do klientów, którzy są właścicielami psów, kotów, królików, chomików oraz innych zwierząt domowych.

Dzięki dużemu doświadczeniu i wiedzy oraz pasji staramy się wykonywać nasze obowiązki najlepiej, jak tylko potrafimy. Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie, starając się skutecznie i szybko mu pomóc. Dla nas zdrowie, jak i dobre samopoczucie czworonożnych przyjaciół jest najważniejsze, dlatego weterynaria to nie tylko praca, ale także misja.

Ponieważ medycyna stale się rozwija, poszerzamy swoją wiedzę i umiejętności, uczestnicząc w sympozjach, kongresach oraz czytając najnowsze publikacje. Dziękujemy za zaufanie, którym obdarzają nas Państwo od wielu lat.

Jeśli chcą Państwo umówić swojego pupila na wizytę w naszym gabinecie weterynaryjnym lub chcą zasięgnąć opinii dotyczącej pielęgnacji, albo prawidłowego odżywiania zwierząt – zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub za pośrednictwem formularza zamieszczonego na naszej stronie internetowej.

 

Przychodnia weterynaryjna

Lecznica zwierząt

ul. Targowa 19

42-160 Krzepice

 

Kontakt z naszym lekarzem weterynarii:

Tel. 34 317 50 22, 693 039 933, 603 898 768

E-mail: pewetka@op.pl

 

Godziny otwarcia:

poniedziałek-piątek

8.00-15.00

sobota 8.00-12.00